Нагородження переможців олімпіади

Нагородження переможців олімпіади

10 березня 2016 року на засіданні Вченої ради товарознавчо-комерційного факультету відбулося нагородження переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади.

Засідання Вченої ради розпочалося зі слів подяки попередньому декану професору Скоробогатому Ярославу Петровичу за багаторічну сумлінну працю та особистий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців.

Д.т.н., проф. Пелик Л.В. доповіла про підсумки проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей «Товарознавство і комерційна діяльність», «Готельно-ресторанна справа» та «Менеджмент організацій», що відбулася 24 лютого 2016 року на товарознавчо-комерційному факультеті.

Нагородження переможців олімпіади Нагородження переможців олімпіади Нагородження переможців олімпіади Нагородження переможців олімпіади

Нагородження переможців олімпіади Нагородження переможців олімпіади Нагородження переможців олімпіади Нагородження переможців олімпіади

Нагородження переможців олімпіади Нагородження переможців олімпіади Нагородження переможців олімпіади Нагородження переможців олімпіади

За результатами олімпіади були нагороджені дипломами відповідних ступенів наступні студенти:

зі спеціальності: «Товарознавство і комерційна діяльність» освітнього ступеня "Бакалавр"

у номінації "Товарознавство харчових продуктів та комерційна діяльність"

1 місце – Самчук Анна, 243 група
2 місце – Когут Андріан, 243 група
3 місце – Кривошея Олена,242 група

у номінації "Товарознавство непродовольчих товарів та комерційна діяльність"

1 місце – Самчук Анна, 243 група
2 місце – Ткаченко Олександра, 243 група
3 місце – Пустовіт Вікторія, 242 група

освітнього ступеня"Магістр"

у номінації "Товарознавство харчових продуктів та комерційна діяльність"

1 місце – Поліщук Світлана, 5211група
2 місце – Мельник Вікторія, 551 група
3 місце – Бабич Юлія, 541 група

у номінації "Товарознавство непродовольчих товарів та комерційна діяльність"

1 місце – Шкробинець Яна, 5211 група
2 місце – Шипко Оксана, 5211 група
3 місце – Поліщук Світлана, 5211група

зі спеціальності "Готельно-ресторанна справа" освітнього ступеня "Бакалавр"

1 місце – Ільницька Оксана, 1441 гр.
2 місце – Лисиця Олександра, 1441 гр.
освітнього ступеня "Магістр"
1 місце – Маньовська Надія, 1451 гр.

зі спеціальності "Менеджмент організацій" освітнього ступеня "Магістр"

1 місце – Бондарчук Анна, 1051 гр.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

-->