Участь Львівського торговельно-економічного університету в святкуванні 35 річчя створення Державної митної служби України
25 червня 2026 року в Палаці культури залізничників відбулося урочисте святкування 35-річниці створення незалежної української митної служби і Дня митника.
Серед запрошених гостей були представники Львівського торговельно-економічного університету професори Володимир Гаврилишин, Віра Лебединець і Інна Донцова.
З вітальним словом до учасників свята звернувся керівник Львівської митниці Іван Керезвас.
Від імені керівництва нашого університету багаточисельний колектив митниці привітав декан факультету товарознавства, управління та сфери обслуговування проф. Володимир Гаврилишин.
У своєму виступі декан згадав історію створення митних постів у часи Середньовіччя, Австро-Угорської імперії і в сучасну епоху. Особливу увагу було звернуто на значну роль випускників університету в становленні незалежної Львівської митниці і її роботі на сучасному етапі.
За сприяння ефективної співпраці університету та митниці особлива подяка була виголошена попередньому керівнику митниці Андрію Кузніку, теперішньому керівнику Івану Керезвасу і заступнику керівника управління роботи з персоналом Ларисі Лугініній.
На завершення свого привітання Володимир Гаврилишин нагадав присутнім, що перший шлях продавців і купців в епоху Середньовіччя проходив на площу Ринок, де знаходилось багато крамниць із площі Митної, на якій збиралось мито і подарував від університету картину, яка відтворює цей шлях.





Залишити відповідь