Першокурсники висадили “Студентське дерево” на честь ювілею університету

Студентське дерево

Львівський торговельно-економічний університет продовжує розквітати та примножувати свої добрі традиції. Цьогоріч наша академічна спільнота відзначила величну дату 210-ту річницю з дня заснування ЛТЕУ. 26 травня 2026 року з цієї нагоди здобувачі 1-го курсу (1 група) освітньої програми “Митна справа” за сприяння куратора Ольги Гирки висадили символічне “Студентське дерево”.

Варто відзначити, що ця ініціатива молоді збіглася з ще однією визначною подією для нашого навчального закладу – 60-річним ювілеєм вельмишановного ректора Петра Куцика.

Як міцно пускає коріння в землю молоде дерево, так і наш університет під багаторічним мудрим керівництвом ректора впевнено тримає лідерські позиції в освіті та науці.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *